Звіт керівника закладу

    Звіт директора   КЗО «НВК № 70» ДМР  Карначової Ірини Володимирівни                       про свою діяльність    за звітний період з 20.08.2019 р. по 30.06.2020 р.

 

Шановні присутні! Сьогодні ми підбиваємо підсумки роботи за період серпень 2019р. – червень  2020р. Рік напруженої роботи, творчих здобутків, нових відкриттів, дистанційного навчання. Ви знаєте, що відбуваються зміни сфері формування змісту середньої загальної освіти. Реалізація Закону про освіту прийнятого 28 вересня 2017р., переглядаються та оновлюються навчальні програми, підручники, увесь навчально-методичний комплекс, який необхідний для успішного функціонування та розвитку сучасної школи.

Як директор протягом звітного періоду я керувалася Статутом школи, свою діяльність здійснювала відповідно до Закону України «Про освіту», Закону України «Про загальну середню освіту», Державної програми «Освіта» (Україна XXI століття), Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти», Концепції національного виховання, дотримувались норм Конвенції про права дитини та впровадження Державного стандарту початкової загальної освіти у першому класі та іншими нормативно-правовими документами, що регламентують роботу керівника.

         Навчально-виховний комплекс створено у 2010 році, на базі школи № 70 з двох будівель за адресою: вул. Генерала Радієвського 1 (старша школа) та Семафорна 36-Д (початкова школа 1-2 клас та дошкільне відділення). У дошкільному відділенні створено 3 групи – 95 вихованців, у школі 14 класів -341 здобувач освіти. НВК 70 російськомовний заклад, але другий рік поспіль першокласники навчаються на український мові за програмою Нової Української школи.

 У закладі працюють педагогічний колектив  із 20 вчителів, 3 вихователів, 1 музичний керівник, 1 практичний психолог.

Одним з пріоритетних спланованих завдань було створення школи, у який буде приємно навчатись і яка буде даватиме учням не тільки знання,  а й вміння застосовувати їх у житті. Зробити так, щоб НВК був: школою творчості для вчителів, школою радості для учнів, школою спокою для батьків тому основні шляхи розвитку закладу спрямовані на реалізацію Концепції Нової Української школи.

План розвитку умовно складається з 3 основних блоків.

 1. Креативне освітнє середовище, що включає професійний розвиток педагогів, підвищення якості освіти, виховання особистості і об'єднує ці пункти блок здоров'я учасників освітнього процесу.
 2. Педагогіка партнерства.
 3. Матеріально-технічне забезпечення.

Перший крок розвитку закладу включає:

 • Професійний розвиток педагога
 • підвищення якості освіти,
 • виховання особистості і об'єднує ці пункти блок здоров'я учасників освітнього процесу.

Будь-які стратегії впроваджуються за наявності вмотивованого освідченого вчителя, який вчиться протягом всього життя, відкритий до новацій, змінюється разом з прогресом, реагує на потреби суспільства, тому спланована робота вчителів відзначена  у наступних проектах:

 • «Мовна школа». Мета, якої удосконалення володіння українською мовою, опанування англійською. (під час педрад та нарад)
 • «Я професіонал»  участь у тренінгах, конференціях, семінарах, вебінарах, конкурси педагогічної майстерності. Вчитель математики Волосова О.Г. та вчитель історії Мєльнікова Т.В. прийняли участь у конкурсі «Сучасний урок». Вчитель початкових класів Михайлова Н.О. виступала з доповіддю на міжнародній конференції у м. Ліверпуль.
 • «Цифрові технології у навчанні» включає навчання он-лайн, удосконалення навичок ІКТ.

Надзвичайна ситуація, спричинена COVID-19 внесла свої корективи в роботу закладу. Вчителі і вихователі опанували нові форми роботи в інтернеті, підвищили свій рівень шляхом відвідування дистанційних курсів, вебінарів. У закладі було застосовано дистанційне навчання. Вчителі працювали застосовуючи технології Classroom, Zoom, viber, особисту електронну пошту. Для учнів 4, 9 та 11 класів відмінено ДПА, наказом МОН. На підставі Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань завершення 2019/2020 навчального року» № 725-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 18 червня 2020 року, випускники 11 класу звільнені від ДПА.

Стратегіями розвитку освітньої діяльності  є компетентнісний підхід до навчання з використанням нових методів, а саме: квест-технологій, інформаційних технологій, 3-д подорожей, перевернутий клас,…

Також забезпечення застосування інформаційно-освітніх технологій в освітньому процесі. Участь у конкурсах, проектах, дослідницьких роботах, МАН. За ініціативою вчителя Наказіної Н.І. ведеться гурток з гендерного виховання «Секс, здоров’я, любов».

Виходячи з кадрового складу, наповнюваності закладу, плануємо в найближчому майбутньому наш навчальний заклад як об’єднання дошкільної освіти, початкової школи із базовою – «заклад дошкільної освіти-початкова школа-гімназія».

Виховна робота закладу охоплює всі категорії учнів і базується на принципі дитино центризму, в закладі працює принцип наступності дошкільного відділення, початкової та старшої школи, шляхом створення відповідного середовища.

Невід’ємною складовою є національно-патріотичне виховання, яке має свою стратегію і концепцію. НВК – це осередок становлення громадянина, патріота України, готового брати на себе відповідальність розбудовувати власну країну. Виховна робота має перспективні і діючі напрями по розбудові україномовного середовища. Патріотичне виховання не можливе без виховання активного громадянина. Здорове суспільство потребує громадян здорових, свідомих, розумних, здатних до критичного мислення, не вразливих до популяризації та маніпулювання.

У закладі традиційно проводяться  День міста, військова звитяга на Покрову, День козака, день писемності, участь у військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура») – 11 місце серед 113 шкіл. Працює шкільний музей Бойової Слави «Пам'ять». Не припиняється волонтерська робота, учасники якої брали активну участь у різних акціях для допомоги дітям - сиротам.

Особлива увага  приділяється розвитку здорового харчування, фізичних активностей та свідомого ставлення школярів до власного здоров’я. У ході програми у школі започатковано проведення музично-рухливої перерви, патріотично-рухливого батлу, Разом з вчителем фізичної культури Ніколенко В.С. команда хлопців 8 класу зайняла 1 місце в області з баскетболу в шкільних іграх Дніпра, як нагороду отримали спортивний інвентар та баскетбольну форму. Ведеться активна робота з формування екологічної свідомості учнів: акції «Первоцвіт», «Годівничка» (1 місце - вчитель Товстолєс Л.В.), «Юннати –дошкільнятам», свята «Казки на новий лад». Вчитель Товстолєс Л.В. та заступник з НВР  Кушпіт В.С. стали призерами міського етапу Всеукраїнської акції учнівської молоді «День зустрічі птахів».

Налагоджена співпраця з управлінням патрульної поліції Дніпропетровської області, ювенальної превенції міста Дніпра щодо спільних заходів з профілактики та запобігання правопорушень та проявам булінгу в учнівському середовищі.

Всі ці проекти довготривалі, вони актуальні й сьогодні. І мають продовження  у майбутньому на більш високому та новому рівні.

Перспективні напрями:

 1. Проект «Ми молодь України»
 2. Тренінги зі шкільними командами «Сокіл» («Джура») і «Прорив»
 3. Проект «ЕКОДОСВІД»
 4. Кодекс безпечної поведінки в освітньому середовищі – документ, який передбачає визначення критеріїв фізичної, психічної, соціальної, інформаційної безпеки учнів, відповідно до яких розробляються конкретні дії, чітко визначаються заходи, процедури, які допомагають учасникам освітнього процесу у випадках виявлення ризиків і загроз.

Другий крок реалізації розвитку НВК створення системи державно-громадського управління. Об'єднання зусиль педагогів, адміністрації, батьків та учнів.

 1.  Підписання Меморандому про партнерство, співпрацю, довіру та взаємоповагу між учасниками освітнього процесу (04.02.2020 р.)
 2. Проведення Днів відкритих дверей, залучення до активних масових заходів.
 3. Розширення повноважень учнівського самоврядування, залучення до обговорення освітнього процесу, організації дозвілля, оздоровлення, взаємодія з Молодіжною Радою Дніпра. Учні 11 класу Печенкіна М, Білянський Б, Гниря Є. отримали подяки від голови Самарської районної ради м. Дніпра

Для безперебійного функціонування та успішного впровадження матеріально-технічна база повинна відповідати вимогам часу, від цього залежить якісний освітній процес, здоров'я учнів та вчителів, дотримання правил безпеки. В рамках реалізації НУШ продовжено створення нового освітнього середовища: ігрової кімнати для початкової школи, освітні осередки з навчальних предметів у середній та старшій школі, дизайн коридорів.

2019 рік

 за кошти місцевого бюджету отримано :

 1. Сковорода електрична СЕМ-02 – 1 шт, 23737,4 грн (садочок)
 2. Картоплечистка МОК-150М – 1 шт, 16101,85 грн (школа)
 3. Деззасоби «Люмакс хлор» – 2 шт (школа), «Даноксин» – 4 шт (садочок) – 3076,8 грн
 4. Серветки господарчі 52 уп, губка госп. 60 уп, папір туалетний 736 рул, пакети для сміття52 уп, рукавички побутові 64 пари  - 5542,08 грн
 5. Комплект меблів 24 шт (парта+стілець) 29 903,04 грн

      6. Для ресурсної кімнати:  меблі на суму 40254,00 грн

- шафа на роликах 4 шт, стіл мобільний 4 шт, тумба 2 шт, стілець учнівський 8 шт, крісло-груша 2 шт

дидактичні ігри: набір нумікон 1 шт, англо-українська валіза Домана 1 шт

      7. Встановлено протипожежні двері у щитові у двох корпусах.

       8. вогнегасники - 5 шт, інтерактивний проектор EPSON EB-536WI -1 шт -    35833,20 грн,  ноутбук Асеr ЕХ215-31 - 1шт - 13 800 грн

2020 рік

 за кошти місцевого бюджету отримано :

1. Крейда квадратна 16 шт  638, 4 грн

2. Драбина складна сталева 1 шт

3. лампи Led загального призначення 200 шт

4. Фарба краснокоричнева 5 шт по 12 кг -  2712,0 грн, біла 5 шт по 12 кг - 3258,0 грн

5. м'яч футбольний 2шт - 1140,0 грн, м'яч волейбольний 3 шт- 2070,0грн

6. особові справи для учнів 56 шт

7. Папір офісний 100 шт – 6 996,0 грн, сегрегатори – 3 шт – 81,18 грн

8. Карта топографічна – 1 шт

9. Деззасоби «Люмакс хлор»  15 шт, «Даноксин» – 10 шт

Для роботи в умовах карантину отримано: 25+6 санітайзеров, 15л рідкого мила, 6 шт «Люмакс універсал», 7 шт «Люмакс Профессіонал»

Придбано за батьківські кошти:

 • Акустична система 6740,0 грн
 • Папір офісний 717,0 грн
 • Лавки «Аліса» - 2 шт – 2100,0 грн
 • Скамейки дерев’яні 2 шт 2300,0 грн
 • Лавка для роздягальні 2 шт 3200,0 грн
 • БФП - 1 шт 4400,0 грн
 • Миючі засоби 1000,0 грн
 • Проволока, кранбукси, прокладки 1215,0 грн
 • Фарби, пензлі, розчинювач, леска 1122.51 грн
 • телевізор 4299,0 грн
 • стелаж для канцтоварів 4600,0 грн
 • канцтовари 702,29 грн

Програма «Бюджет участі»

 • 2019 рік – програли,
 • 2020 рік –сплановано 4 проекта (стінки учбові, стільці для учнів, офісні стільці, МФУ)

Медичне обслуговування:

 • Отримано ліцензію на впровадження медичної діяльності у закладі. Медичне обслуговування здійснюється медсестрою Запорожець В.Г.

Програма «Підвищення енергоефективності у бюджетних установах із впровадженням «енергетичного перфоманс-контракту (пілотний проект)» виконано в двох корпусах:

 • Встановлення індивідуального автоматичного вузла подачі теплової енергії
 • Гідравлічне та теплове балансування системи опалення
 • Встановлення вузлу обліку теплової енергії

Перспективи розвитку на 2020-2021 рік:

 • Поліпшити якість шкільної освіти, створити механізм її інноваційного розвитку, варіативність та індивідуалізацію навчання, забезпечити рівні можливості для випускників школи.
 • Створити та використовувати сучасні електронні навчальні матеріали та ефективний доступ до них через інтернет

Зробити:

 • Ремонт даху (школа),
 • Освітнє середовище на подвір’ї школи старшої та початкової,
 • Ремонт забору біля стадіону початкової школи
 • Ремонт туалетів початкової школи

І наостанок хочу  додати, що тільки завдяки плідній праці учителів і батьків  ми досягнемо бажаних результатів як у навчанні, так і у вихованні наших дітей.

                         Директор КЗО "НВК № 70" ДМР             І.В.Карначова

 

 

 

 

 

     

 
Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Дистанційна освіта на Класній оцінці
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія 5-й Міжнародний освітній онлайн-форум


----------------------------------------------------

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання