Комунальний заклад освіти НВК № 70

 ----------------------------------------------------

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Абітурієнту

Більше математики та менше паперових копій документів: Що потрібно знати абітурієнтам про зміни вступної кампанії-2022

Формування рейтингових списків абітурієнтів на бюджет, які вступатимуть на основі результатів ЗНО, творчих конкурсів та вступних іспитів, відбудеться не пізніше 27 липня.

Вступники, які отримали рекомендації для зарахування, мають подати оригінали документів для зарахування на бюджет до 4 серпня. Зарахування вступників проводитиметься 5 серпня, на контракт - до 30 вересня.

У документі наголошується, що для конкурсного відбору абітурієнтів, які вступатимуть до вишів на бакалаврат після 11 класу зараховуватимуться бали сертифікатів ЗНО (результати вступних іспитів, творчих конкурсів) з трьох конкурсних предметів, молодшого бакалавра (після коледжу) – з двох конкурсних предметів.

При цьому, ЗНО для випускників у цьому навчальному році проводитиметься, ймовірно, з 23 травня до 15 липня. Максимально учасники зможуть пройти п’ять тестувань ЗНО. Проте у 2022 році випускники можуть скласти ЗНО також з додаткових предметів, але за власні гроші.

За словами чиновників, під час вступної кампанії-2022 будуть враховані такі нюанси, як відмова від паспортів у формі ID-картки, умови для вступу з тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу, а також подання документів поштою.