Інтерактивний конкурс" Колосок-весна 2020"

03.04.2020
ШАНОВНІ КООРДИНАТОРИ МІЖНАРОДНОГО ПРИРОДНИЧОГО ІНТЕРАКТИВНОГО КОНКУРСУ „КОЛОСОК”, ДОРОГІ ДІТИ, БАТЬКИ!

Відомі Вам форс-мажорні обставини в Україні та світі змусили Оргкомітет прийняти рішення про проведення конкурсу „КОЛОСОК весняний-2020” в оnline режимі.

Призи та сертифікати учасники отримають у серпні, як завжди.
Спеціальний приз для учасників оnline конкурсу: безкоштовна передплата електронних видань газети „Колосочок” і журналу „Колосок”.

Для організації конкурсу створений мобільний додаток „Колосок конкурс. Готуйся – конкурс Колосок онлайн” https://play.google.com/store/apps/details… . Через цей додаток діти отримають доступ до завдань конкурсу, довідаються свій результат, прочитають повні відповіді на усі запитання.

Про наш додаток ми повідомляли раніше як про ресурс для оnline навчання під час карантину. З того часу він оновлений, завантажити його на мобільний телефон можна у Play market за пошуковими словами: „колосок”, „конкурс колосок”, „колосок конкурс”.

Конкурс буде відбуватися вдома, бо дітям потрібні мобільні телефони, а початківцям допомагатимуть дорослі. Найкращий день для цього – субота, коли родина вдома. Наступна після Великодня субота – 25 квітня. Отже, 25 квітня – дата проведення конкурсу.

Час доступу до завдань: 13.00-15.00

Просимо поширити інформацію про зміни формату і дати проведення конкурсу в групах у ФБ, на своїй сторінці у ФБ, у блогах і т. д. Під час навчання у режимі оnline учителі мають доступ до дітей та батьків. Тому це зробити легше, ніж коли діти на звичайних канікулах.

 
Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія


----------------------------------------------------

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання