Новости

Новости: 1181
30.10.2014

Математична вікторина

Учні 6-7 класів відповідали на логічні питання, складали задачі практичного змісту.
29.10.2014

Спортивні змагання "Найспритніший"

Під час заходу учні 2а і 2 б класі грали у різні спортивні змагання. Активно розважалися, знаходячи кмітливих, веселих, винахідливих. Завершилося свято згадуванням учнями про історію виникнення олімпійських ігор
28.10.2014

Свято «Осінній калейдоскоп»

Мета цього свята прищеплювати любов до прекрасного, до довкілля; розвивати креативні мислення, формувати комунікативні якості.
28.10.2014

Круглий стіл: «Поговоримо про культуру».

У дні осінніх канікул учні 11 класу НВК № 70 провели «Круглий стіл: «Поговоримо про культуру».
27.10.2014

Гра-подорож «Дорожній рух»

Діти приймали активну участь у конкурсах, показали свої знання по правилам дорожнього руху, закріпили вміння правильного руху через дорогу, знання сигналів світлофору, сигналів регулювальника, дорожніх знаків. Висловили своє бажання дотримуватись правил дорожнього руху.
24.10.2014

Екскурсії до дня визволення м. Дніпропетровська від фашистських загарбників в шкільному музеї «Пам'ять»

В шкільному музеї бойової слави НВК №70 «Пам'ять» у зв’язку з відзначенням 71 річниці визволення м. Дніпропетровська від фашистських загарбників були проведені екскурсії для учнів 5 – 11 класів на тему: "Шляхами подвигу і слави». Весь жах війни і радість Перемоги відчули відвідуючі у шкільному музеї бойової слави «Пам'ять». Дитячі серця наповнювала гордість за український народ, який героїчно боронив кордони нашого міста, нашої держави. Перейнялися розповіддю про мужність і героїзм наших земляків та воїнів – ветеранів в цілому. Виразили глибоке усвідомлення відповідальності за світле теперішнє майбутнє.
22.10.2014

Екскурсія у Дніпропетровський центр професійної освіти

Учні 7-8 класів НВК №70 відвідали презентацію Дніпропетровського центру професійної освіти «Запрошуємо до нас» Діти ознайомились з професіями: закрійника, кравця, кухаря –кондитера, перукаря банківського касира. Побачили виставку досягнень учнів Центру, відвідали майстер-клас з різних професій.
21.10.2014

Вітаємо команду хлопців НВК № 70 з 2 місцем в зональних обласних змаганнях з футзалу!

Сьогодні команда хлопців нашого закладу прийняла участь у обласних зональних змаганнях з футзалу та зайняла 2 місце.
21.10.2014

День ЦЗ у НВК № 70

15 жовтня 2014 року в НВК № 70 були проведені теоретичні і практитчні заняття під час заходів цивільного захисту з учнями 2 - 11 класів. Під час яких учні ознаьомилися з питаннями ЦЗ та навчилися використовувати ці навички у своєму житті. Також буда проведена евакуація постійного складу працівників і учнів НВК № 70. З якою вони впоралися на високому рівні.
20.10.2014

Зустріч з українською письменницею Дорою Калиновою

Сьогодні учні старших класів поринули в музику української поезії Дори Калинової.Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія


----------------------------------------------------

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання