Інформація для батьків

Звіт директора НВК №70 про свою діяльність за 2015 – 2016 навчальний рік перед батьківською громадськістю.

 

       I.      Загальна інформація про школу.

Комунальний заклад освіти «НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС № 70 «СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК» ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ – загальноосвітній навчальний заклад І, ІІ, ІІІ ступенів (І ступінь (1-4 класи) – початкова школа, ІІ ступінь (5-9 класи) – основна школа, ІІІ ступінь (10-12 класи) – старша школа) з дошкільним навчальним закладом (ясла-садок), зареєстрований виконкомом Дніпропетровської міської Ради народних депутатів, рішення від 25.11.1994, перереєстрований виконкомом Дніпропетровської місткої ради, рішення від 18.03.04 № 689, знаходиться у комунальній власності територіальної громади міста.  

У 2015 -2016 році працювали 29 педагогічних працівників і 20 працівників із числа обслуговуючого персоналу. Навчання завершили 267 учні у 12 класах. Середня наповнюваність класів становить 24 учні.

          II.      Кадрове забезпечення.

В минулому навчальному році штатними працівниками школа була забезпечена на 100 %. Розстановка  педагогів здійснюється відповідно до фахової освіти педпрацівників. Адміністрація школи разом з усіма вчителями мають навички роботи з оргтехнікою яка розміщена в їхніх кабінетах і використовується як для адміністративної роботи так і для навчальної.

Середнє тижневе навантаженні педагогічних працівників по школі становить 18 годин.

       III.      Методична робота

У школі діє система методичної роботи. Її сітка створена на діагностичній основі. Керівництво методичною роботою здійснювала методична рада, що працює на базі шкільного методичного кабінету. Широко впроваджується у практику роботи вчителів інноваційні технології. Суть яких полягає у тому, що навчання відбувається шляхом взаємодії всіх, хто вчиться. З кожним роком нові технології на уроках застосовує все більше й більше педагогів школи. У навчально-виховному процесі використовуються проектно-рефлексивні, модульні, технології продуктивного навчання.

У 2015-2016 році атестувалося 4 вчителя. За результатам атестації трьом учителям підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», та присвоєно звання «старший учитель». Одному вчителю встановлено ІІ кваліфікаційну категорію.

   Учителі школи є активними учасниками ярмарку педтехнологій. У цьому році на районний конкурс було представленно 16 розробок учителів із проблем, над якими вони працюють. Альтернативою вбачається розміщення в наступному навчальному році статей учителів на офіційному веб-сайті школи.

        IV.      Навчальна діяльність учнів.

Протягом 2015-2016 року робота педколективу була спрямована на особистісно зорієнтовано навчання і виховання школярів.

Велика увага у школі приділяється включенню всіх дітей у навчально-виховний процес. Станом на 1 вересня 2015 року до 1 класу були залучені всі діти, яким виповнилося 6 років, а це 34 дитини.

У школі існує система роботи профільного навчання. Ураховуючи потреби учнів, бажання батьків і можливості школи був сформований напрям у 11 класі фізико-математичний. На наступний рік планується проводити до профільну підготовку у 8-9 класах. І з цією митою буде налагоджена робота, курсів за вибором і факультативів.

За підсумками навчального року учні школи продемонстрували достатній рівень досягнень.

           V.      Правовиховна робота.

У навчальному закладі постійно проводиться правовиховна робота з учнями, організовано такі форми правового навчання і виховання:

·                          тематичні загальношкільні лінійки та класні години;

·                          зустрічі з працівниками правоохоронних  органів;

·                          лекції, бесіди на правову тематику;

·                          анкетування;

·                          уроки правознавства;

·                          індивідуальні бесіди з важковиховуваними учнями;

·                          батьківські лекторії

·                          відвідування проблемних сімей у дома.

Практичним психологом школи регулярно проводяться корекційно-розвивальні заняття з учнями групи ризику та учнями що потрапили у складні життєві умови.

Та все ж за звітний період траплялися випадки протиправної поведінки учнів, зокрема тютюнопаління після уроків, агресивна поведінка, пропуски занять без поважних причин. Проте завдяки постійній профілактичній роботі, співпраці з органами внутрішніх справ на обліку в кримінальній міліції у справах неповнолітніх учні школи відсутні.

        VI.      Соціальний захист.

Соціальна підтримка дітей пільгових категорій які навчаються у школі проводиться згідно з чинним законодавством.  На початок навчального року були підготовлені списки учнів пільгових категорії, кількість дітей у них становить:

·                          сиріт і позбавлених батьківського піклування – 8;

·                          інвалідів – 3;

·                          чорнобильців – 2;

·                          з малозабезпечених сімей – 4;

·                          неповні сім’ї – 64;

·                          із багатодітних сімей – 24;

Ці діти постійно перебувають у центрі уваги адміністрації школи. Деякі діти пільгових категорій за кошти районного бюджету оздоровились у дитячих таборах державного рівня. Також за бюджетний кошт діти пільгових категорій щоденно отримують безкоштовне гаряче харчування у шкільній їдальні. З опікунами дітей сиріт і дітей позбавлених батьківського піклування, підтримується постійний зв'язок класних керівників, практичного психолога, адміністрації школи.

     VII.      Співпраця з батьками.

Класні керівники тісно співпрацюють із сім’ями своїх вихованців: відвідують дитину у дома, спілкуються з родинами. Однією з традиційних форм роботи з батьками у школі є батьківські збори та лекторії. Тематика лекцій підбирається  з урахуванням вікових особливостей дітей. У проведенні лекторію бере участь адміністрація школи, шкільний психолог, запрошуються працівники РВУМВС, СРЛ, центру зайнятості, районного відділу юстиції.

  VIII.      Фінансово-господарська діяльність.

Будівля школи прийнята у експлуатацію 76 років тому. Але, не зважаючи на її вік у зношеність адміністрація школи разом з колективом постійно працює над удосконаленням матеріально-технічної бази, підтриманню її у робочому стані. Фінансування потреб школи поводиться централізованою бухгалтерією відділу освіти РДА. Протягом навчального року систематично велася виплата заробітної плати. Протягом навчального року в наслідок батьківської допомоги проводився ремонт комп’ютерного класу для учнів початкової школи, ремонт медичного кабінету, проведення водопостачання гарячої води, ремонт варочної зали у початковій школі, закупівля миючих дезінфікуючих засобів для харчоблоку, внутрішніх туалетів. За рахунок благодійних коштів батьків здійснено ремонти та підготовку класних кімнат до навчального року.

Адміністрацією та  педколективом школи приділяється достатньо уваги естетичному вигляду навчального закладу, активно проводиться робота з озелененню коридорів,  подвір’я школи завжди прибране, доглянуте. На квітниках щороку висаджуються квіти які протягом літа доглядають учні школи. Обслуговуючим персоналом проводиться скошування трави на газонах і винесення сміття з території школи.

 

 

 


Родительский всеобуч 

 

2015-2016 н.р.

20.10.2015 р.

1 - 4 классы- «Роль сім’ї в формировании личности»

5 - 8 классы - «Счастливая семья. Какая она?

9 класс - «Сердце без любви – это сердце в потемках»

15.12.2015 р.

1 - 4 классы - «О воспитании правдивости и честности»

5 - 8 классы - «Воспитание правовой культуры учеников в семье.»

9 класс - «Личность ребенка формируется в ее окружении»

16.02.2015 р.

1 - 4 классы - «Роль семьи ребенка в воспитании моральных чувств.»

5 - 8 классы - «Влияние семьи на формирование личности ребенка»

9 классы -«Организация внешкольного времени подростка»

19.04.2015 р.

1 - 4 классы - «Воспитание навыков и привычек культуры поведения в семье»

5 - 8 класи - «Красота земли в твоих руках, человек!»

9 клас - «С семейной педагогики: кто и что воспитывает наших детей?»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія


----------------------------------------------------

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання