Зарахування, переведення та вибуття учнів

СПИСОК

учнів зарахованих до 1  класу на  2020-2021  н. р.

 

Комунальний заклад освіти

"Навчально-виховний комплекс № 70

"середня загальноосвітня школа –

дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)"

Дніпровської міської ради

 

НАКАЗ

Від  29  травня  2020  року                                                 № 10-о/д

Про зарахування дітей
до закладу загальної середньої освіти

Відповідно до абзацу першого частини третьої ст.18 Закону України «Про загальну середню освіту», наказу МОН України від 16.04.2018 р. № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» та на підставі заяв батьків, медичних карток, копій свідоцтва про народження дітей.

НАКАЗУЮ:

         1. Зарахувати до складу учнів 1-го класу:
1. Костюков Р. С.
2. Перевало В. Г.
3. Трошин І. В.
4. Озмітель М. В.
5. Фефелов Д. А.
6. Слинько М. І.
7. Литвиненко А. М.
8. Кривозуб А. А.
9. Даніліна М. Р.
10. Бєлан Т. А.
11. Оберемченко О. Л.
12. Єрошенко М. М.
13. Кочетков З. Д.
14. Коряк С. М.
15. Абєдіна А. О.
16. Ведмедик С. Ю.

17.  Пилипенко А. О.

18. Свистун В. А.

19. Кожухарь Д. Є.

20. Вилко П. О.

21. Заєць Д. Д.

         2. Відповідальність за організацію виконання наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Дейдей Тетяну Миколаївну.

3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Директор КЗО «НВК № 70» ДМР                                      І.В. Карначова

 

З наказом ознайомлена:

Дейдей Т.М.

 

 

Переведення учнів школи до наступного класу

 

Комунальний заклад освіти

«Навчально-виховний комплекс № 70

«середня загальноосвітня школа –

дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)»

Дніпровської міської ради

 

НАКАЗ

 

Від  29  травня  2020  року                                                             № 09-о/д

 

Про переведення учнів школи

до наступного класу

 

 

         Відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України № 367 від 16.04.2018 року, в зв’язку з закінченням 2019-2020 навчального року та на підставі рішення педради від 29.05.2020 року № 4

 

НАКАЗУЮ:

 

         1. Перевести учнів 1-10 класів  до наступного класу.

                 

         Переводяться:

         учні 1-А класу до 2-А класу

 

№ з/п

Прізвище, ім’я,  по-батькові

Рік народження

  1.  

Вознесенський  Б.  С.

17.09.2012

  1.  

Городецький Н. Д.

20.04.2013

  1.  

Донченко Д. В.

04.05.2013

  1.  

Кащенко М. В.

13.11.2012

  1.  

Кирпа К. А.

04.04.2013

  1.  

Кучер Є. А.

30.08.2012

  1.  

Кушнір К. С.

16.04.2013

  1.  

Кушнір М. С.

16.04.2013

  1.  

Лєбєдєв І. Д.

05.07.2012

  1.  

Марін Г. П.

11.08.2012

  1.  

Мелєхова Д. А.

24.12.2012

  1.  

Мордань В. Р.

08.04.2013

  1.  

Рощинська К. А.

14.05.2013

  1.  

Саблін С. С.

07.10.2012

  1.  

Самсоненко В. Д.

17.12.2012

  1.  

Серафімович П. А.

03.06.2012

  1.  

Сторчай С. Д.

26.08.2012

  1.  

Фальман  Я. Р.

21.10.2012

  1.  

Фєнєлонова М. О.

09.08.2013

  1.  

Холод А. Д.

19.05.2013

  1.  

Чимшит І. Д.

19.08.2012

 

учні 1-Б класу до 2-Б класу

№ з/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Рік народження

  1.  

Берднік В. В.

06.06.2012

  1.  

Білий Т. О.

31.07.2012

  1.  

Гавриш А. О.

12.06.2013

  1.  

Гуменюк М. І.

05.01.2013

  1.  

Кіреєв М. А.

29.04.2013

  1.  

Крупський М. К.

01.07.2013

  1.  

Литвиненко О. В.

28.08.2012

  1.  

Лиховід Д. Р.

10.07.2012

  1.  

Морозовська Д. Д.

20.11.2012

  1.  

Озмітель Д. О.

15.10.2012

  1.  

Парасенко А.В.

13.03.2013

  1.  

Проц Н. Б.

30.05.2012

  1.  

Степанюк А. С.

27.09.2013

  1.  

Степанюк Р. С.

07.10.2012

  1.  

Теслюк Г. Ю.

22.02.2013

  1.  

Трофімова В. Д.

28.08.2013

  1.  

Фесенко Т. А.

25.07.2013

  1.  

Чайка Д. О.

06.11.2012

  1.  

Чорна В. О.

01.07.2013

  1.  

Яковлєва М. Д.

11.03.2013

  1.  

Яланський Б. Ю.

01.02.2012

 

учні 2 класу  до 3 класу

з/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Рік народження

  1.  

Бай А. І.

08.08.2011

  1.  

Баранова М. С.

23.02.2011

  1.  

Білан Н. М.

30.04.2012

  1.  

Волосова Ю. С.

29.07.2012

  1.  

Восмерик М. С.

14.08.2011

  1.  

Гайдук І.О.

29.03.2011

  1.  

Геращенко Г. О.

25.07.2012

  1.  

Глухова А. Р.

29.10.2011

  1.  

Дунаєва С. Є.

14.09.2011

  1.  

Єлишев А. О.

25.05.2011

  1.  

Задорожна О. Є.

21.09.2011

  1.  

Казакова К. І.

16.11.2011

  1.  

Казаков Л. А.

11.06.2011

  1.  

Калюжна В. Д.

03.05.2012

  1.  

Каплун М. К.

15.11.2011

  1.  

Каплун О. К.

15.11.2011

  1.  

Керімов А.Р.

12.08.2011

  1.  

Комлик А. В.

17.02.2012

  1.  

Конопльов В. А.

24.11.2011

  1.  

Конопльов Р. А.

24.11.2011

  1.  

Косбергенова К. К.

14.06.2011

  1.  

Маймур Р. К.

05.05.2012

  1.  

Марковський К.М.

19.03.2012

  1.  

Масякін Д. А.

27.11.2010

  1.  

Мірошник Д. В.

17.11.2011

  1.  

Немченко В. І.

08.03.2012

  1.  

Ніколенко Я. В.

20.06.2012

  1.  

Оленєв Д. Р.

25.10.2011

  1.  

Плохий Д.Д.

29.04.2011

  1.  

Родіна А. В.

27.04.2011

  1.  

Спасов Д. В.

20.03.2011

  1.  

Таранець К. Б.

17.09.2011

 

учні 3 класу до 4 класу

з/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Рік народження

1

Антонов А. В.

13.04.2011

2

Брандуш М. Д.

31.12.2010

3

Вознюк В. М.

02.07.2010

4

Гончар Б.Р.

05.04.2010

5

Грибанов Т. О.

29.11.2010

6

Зінов’єв  М.А.

08.03.2011

7

Коряк А. М.

14.05.2011

8

Кудрявцева І. Г.

16.04.2010

9

Мазурок В. В.

18.07.2010

10

Науменко Є А.

30.11.2010

11

Остроухова Я. В.

19.01.2010

12

Перерва В. А.

01.06.2011

13

Пилипенко А.Д.

01.04.2010

14

Плахотя І. О.

30.07.2011

15

Погорєлова Е.О.

11.08.2009

     16

Прибойченко С.О.

28.01.2011

17

Проц Я. Б.

10.08.2010

18

Стасенко Д. І.

12.10.2010

19

Стрижак П. О.

30.10.2010

20

Трофімов Т.Д.

22.01.2011

21

Цуман М. С.

19.09.2010

22

Чепурина Д.Д.

09.10.2011

23

Якушева О. І.

01.08.2010

24

Яцун К. П.

01.02.2011

 

учні 4 класу до 5 класу

з/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Рік народження

1

Антоненко В.О.

31.07.2009

2

Базилевський  Д. О.

29.04.2009

3

Байбарина П. М.

18.11.2009

4

Варжов В.Р.

07.01.2010

5

Власов Є. І.

30.09.2010

6

Глушко І. В.

02.09.2009

7

Горбач М. Р.

27.05.2009

8

Гуржій  Єл.А.

11.06.2009

9

Дараган  Д.С.

21.12.2009

10

Дехтяренко  П. П.

14.10.2008

11

Дехтяренко  П.П.

26.02.2007

12

Заєць С. Д.

11.01.2010

13

Ковалик Е.К.

24.08.2009

14

Крупський  Л.К.

25.06.2010

15

Кущенко  І. В.

03.08.2009

16

Малихіна  М. А.

19.01.2010

17

Мироненко В. В.

07.03.2008

18

Мироненко В.В.

12.03.2009

19

Овдієнко Р.О.

19.06.2008

20

Рогоза  М. Р.

27.09.2009

21

Сівіч Д.С.

15.03.2009

22

Синицин  Д. В.

22.03.2010

23

Спасов  М. В.

15.11.2009

24

Таран  О А.

27.03.2010

25

Тилик  К. С.

11.10.2008

26

Тиха Є. А.

05.12.2008

27

Федоров  Є.С.

02.08.2009

28

Шевкунов  С. О.

10.12.2009

 

учні 5 класу до 6 класу

з/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Рік народження

1

Александренко З. Ю.

16.07.2008

2

Александренко Н. Ю.

16.07.2008

3

Башинський Р.І.

16.01.2008

4

Величко С.Ю.

08.06.2008

5

Виноградова С. О.

14.01.2009

6

Волошіна Я. А.

22.07.2008

7

Гладких Н.Р.

29.05.2009

8

Кащенко А. О.

13.09.2008

9

Коломоєць Т. Я.

25.07.2008

10

Крайнов М. Ю.

07.08.2009

11

Лесновська К. Р.

30.05.2008

12

Лопаков К. Д.

09.08.2008

13

Мул І. А.

06.06.2009

14

Нагорний М. Д.

29.07.2008

15

Озмітель М. О.

06.11.2008

16

Оленєв  І. Р.

01.08.2008

17

Поляков О. М.

30.10.2008

18

Прибойченко О. О.

24.01.2008

19

Проц М.Б.

11.11.2008

   20

Рябова Ю. В.

29.05.2009

21

Слесарчук А. О.

21.04.2009

22

Федоренко Ф. О.

09.02.2009

23

Фімушин І. М.

03.09.2008

24

Чабан О.Є.

26.07.2008

25

Черепанов Д. М.

22.05.2009

26

Шаговий Б. В.

08.11.2008

27

Шкарпова А. В.

22.08.2008

29

Шульц А.П.

27.10.2008

29

Юр’єва М. С.

28.06.2008

 

6-А класу  до 7-А класу

з/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Рік народження

1

Безкровний А.Д.

30.11.2007

2

Васючкова Є. Є.

18.11.2007

3

Волосов І. С.

27.03.2008

4

Горбачов Б. І.

19.01.2008

5

Губенко Д. І.

01.10.2007

6

Гуртовий В.С.

23.02.2008

7

Донський М. Є.

24.07.2008

8

Дудник М. Є.

26.11.2007

9

Івасюк К.О.

08.03.2008

10

Новак В. Олександрівна

11.10.2007

11

Осокіна А.В.

01.03.2007

12

Родіонов Б. В.

08.01.2007

13

Родіонова О. В.

12.09.2008

14

Солодовник Д.Г.

08.12.2007

15

Степаніченко Д. В.

09.04.2008

16

Стратан О. В.

24.08.2007

17

Філін М. Д.

29.10.2007

18

Чуб К. В.

23.08.2007

19

Шаповал В. Г.

26.09.2007

20

Шелобанова В. О.

04.02.2008

21

Шульков А. К.

22.10.2007

22

Яворський Д. Ю.

20.11.2007

 

учні 6-Б  класу до 7-Б  класу

з/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Рік народження

1

Ананко О.М.

08.02.2007

2

Антонова А.В.

15.04.2007

3

Бабак К. І.

05.01.2008

4

Грібова Є.С.

23.04.2008

5

Захаренко М. О.

26.06.2007

6

Крупський М.К.

08.01.2009

7

Кудрін В.А.

25.07.2007

8

Куцеволова А.А.

26.12.2007

9

Лиховид М. Р.

25.07.2007

10

Михайличенко А. Є.

23.05.2008

11

Молчанов В.В.

05.07.2007

12

Онофрійчук А.С.

11.06.2007

13

Пріщенко В.Р.

30.03.2008

14

Тилик О.С.

27.08.2007

15

Титаренко Д. О.

04.06.2007

16

Трофімов М. С.

26.09.2007

17

Ударцев І.О.

23.01.2009

18

Шевцова А. А.

01.09.2007

19

Янченко К.В.

29.05.2007

 

 

учні 7-А класу  до 8-А  класу

з/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Рік народження

1

Алхімова А. С.

07.07.2007

2

Гордєйчук Д.  С.

21.11.2006

3

Дудник В.Р.

29.03.2007

4

Дунаєв В. Є.

08.02.2006

5

Дьомін В. М.

05.10.2005

6

Забігайло А. С.

14.05.2006

7

Іващенко М.В.

06.11.2006

8

Каварма О. О.

01.08.2007

9

Кацай Д. В.

07.01.2007

10

Лєонов Н. А.

01.02.2007

11

Марчук Є.В.

23.02.2007

12

Михайлова Д.І.

12.08.2006

13

Мицик А. Д.

01.03.2006

14

Неділько Є. Д.

11.03.2007

15

Рафалюк В.С.

28.08.2007

16

Рогульова Н. С.

06.03.2007

17

Силка В. І.

27.09.2006

18

Тарасенко Є. С.

05.09.2006

19

Шашкін В.Є.

07.05.2007

20

Шелемба В. О.

22.04.2006

 

         учні 7-Б класу до 8-Б класу

з/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Рік народження

1

Байбарина Є.  М.

11.01.2007

2

Вакуленко С.В.

17.11.2004

3

Вольницька Д.О.

16.08.2006

4

Горбачов Д. В.

11.05.2007

5

Грецький В. В.

24.02.2006

6

Казакова Ю. І.

15.10.2005

7

Колпіков К.Д.

21.12.2006

8

Корж  Д. В.

02.05.2006

9

Лагода Д.О.

24.07.2007

10

Ларкин К. Ю.

25.03.2007

11

Москаленко К.Д.

21.11.2006

12

Мочелюк Д. С.

09.12.2006

13

Стрижак О. О.

22.07.2007

14

Ткаченко М. А.

16.12.2006

15

Цимбал М. Р.

10.12.2006

16

Черногуз А.Г.

10.02.2006

  17

Черногуз К.Д.

12.10.2006

  18

Юдін Я. А.

11.04.2006

 

учні 8 класу   до 9 класу

з/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Рік народження

1

Бєлова В. В.

11.10.2005

2

Біла Г. М.

15.12.2005

3

Бурова В.С.

16.12.2005

4

Горбатко М. М.

16.05.2006

5

Дяченко М. А.

09.04.2006

6

Іванов Д. П.

09.03.2006

7

Коряченко Н. І.

02.10.2004

8

Курочка П. П.

13.01.2005

9

Лапотнікова А. В.

15.08.2005

10

Малишко В.В.

12.02.2006

11

Маловик К.А.

01.09.2006

12

Мальцев І.О.

03.02.2006

13

Мальчуков М. А.

06.09.2005

14

Мамчур А. Д.

25.10.2005

15

Мєлєхов І. О.

23.08.2005

16

Никифоров Р. Є.

28.07.2006

17

Остроух Я.С.

30.07.2005

18

Паньшина М.В.

09.03.2006

19

Перерва Д.А.

10.10.2005

20

Пономаренко Д. Д.

29.03.2006

21

Сорока С. А.

24.02.2006

22

Стратан Б. В.

30.06.2005

23

Тараканов С. С.

19.07.2005

24

Федюков Д. І.

13.09.2005

25

Фоменко А.В.

01.06.2006

26

Черногуз Н. Г.

27.07.2004

 

учні 9 класу  до 10 класу

з/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Рік народження

1

Анісімов М. І.

19.03.2005

2

Бабов  Д. Є.

31.08.2004

3

Білан А. О.

27.05.2005

4

Бондарчук Т. О.

27.06.2004

5

Гашенко В. О.

28.03.2005

6

Горяний В.М.

20.07.2005

7

Дівіндір В. О.

09.03.2005

8

Єфіменко Д.О.

09.05.2005

9

Жовноватий Д. О.

16.06.2005

10

Клєвакіна А. В.

19.10.2004

11

Коваленко М. О.

24.11.2004

12

Козак В.М.

06.02.2005

13

Крупська Ю.  К.

11.08.2005

14

Кузнєцова А. О.

24.11.2004

15

Мамедова Р. В.

25.04.2004

16

Мась О. С.

01.08.2004

17

Ністратов Д. В.

15.11.2003

18

Середа Т. А.

19.06.2004

19

Слесарчук С.О.

25.12.2005

20

Стратан М. В.

10.10.2003

21

Черевко Д. О.

06.05.2005

22

Черногуз А. Ю.

03.06.2003

23

Шарова К.Р.

21.02.2005

24

Шевченко А. В.

01.08.2004

 

учні 10 класу до 11 класу

з/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Рік народження

  1.  

Бабіч Д.С.

06.12.2004

  1.  

Білецька К. В.

07.12.2003

  1.  

Будаговський К. С.

31.03.2004

  1.  

Гришин К.С.

25.10.2004

  1.  

Дікалов О.С.

18.03.2003

  1.  

Зося О. К.

18.09.2003

  1.  

Капранов А. О.

17.07.2004

  1.  

Кириченко В. І.

28.08.2003

  1.  

Кочеткова Д.Д.

10.08.2004

  1.  

Коритко М. В.

16.03.2004

  1.  

Мул Ю.А.

26.11.2003

  1.  

Оберемченко О.Л.

31.05.2004

  1.  

Онопрієнко Д.Ю.

28.08.2003

  1.  

Пачева А.О.

09.07.2004

  1.  

Полюхов В. І.

28.10.2004

  1.  

Рябец  Д. К.

29.08.2004

  1.  

Сіренко Є. О.

26.11.2003

  1.  

Слесарчук А.О.

07.05.2004

  1.  

Срібна Л. Д.

09.09.2004

  1.  

Шевкунов С. О.

22.02.2004

  1.  

Шумейко І.М.

01.03.2004

 

 

         2. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

 

Директор КЗО «НВК № 70» ДМР                                            І.В. Карначова

 

 




lorem

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

День відкритих дверей онлайн Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія


----------------------------------------------------

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання