Дніпровський ліцей № 70 Дніпровської міської ради

 







----------------------------------------------------

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Інтернет ресурси для дітей, щоб на карантині провести час весело і з користю

08.04.2020
Інтернет ресурси для дітей, щоб на карантині провести час весело і з користю

 

Джоан Роулінг запустила онлайн-платформу «Гаррі Поттер вдома» з іграми, пазлами та іншими розвагами

Роулінг, присвятила проєкт «Гаррі Поттер вдома» «всім батькам, вчителям і вихователям, яким, щоб захопити та розважити дітей на карантині, обов’язково знадобляться дива».

На сайті  дитину чекають статті, загадки, віртуальні пазлі, ребусі та інтерактивні завдання 

https://www.wizardingworld.com/

Канал Virtual Disney World запустив віртуальні подорожі атракціонами. Канал зібрав і пропонує великий плейлист з відео, знятих в популярному тематичному парку для подорожі по всьому світу.

https://www.youtube.com/channel/UCYyJUEtYv-ZW7BgjhP3UbTg

А за допомогою платформи  Henry Danger: Help Our Heroes

весело робити зарядку.

https://www.youtube.com/watch?v=wIYys4iDtHo

Домашні читання під час карантину - авторська  допомога батькам від письменниці  Любов Відути.

https://www.youtube.com/channel/UCzMhNeSdHUH-VZvEXQuztGQ

  Багатьох батьків учнів 1–4-х класів непокоїть те, що для них немає телеуроків. Міністерство освіти визначило, що для такої малечі користь від дистанційного навчання — мінімальна, але є дуже корисні інтернетні ресурсі, де навчання проходить в ігровій формі: цікаві та різноманітні ігри, веселі тести, яскраві відео.

Поки що найкращі ресурси для навчання — все ж англомовні. Це не так важко, як здається: батьки мають знати англійську мову на рівні школи, щоб правильно виконувати інструкції. Самі ж уроки — це не пояснення, не розповіді, а ігри та завдання, настільки візуальні, що взагалі не потребують розуміння мови.

5. Rosetta Stone

Мовні курси Rosetta Stone надають безкоштовний доступ школярам на три місяці — через карантин та перехід на дистанційне навчання. Зазвичай плата сягає 50 фунтів стерлінгів. Можна опанувати за цей час ази англійської, німецької, французької, італійської та багатьох інших мов — за бажанням.

 

6. Duolingo

Duolingo також пропонує безкоштовно вчити мови школярам. Звісно, в ігровій формі. Отримуєте не лише доступ до уроків, а й короткі щоденні сесії практики. Серед понад 30 мов є навіть арабська, гінді, іврит.

 

7. ScratchJr

Загалом це сервіс програмування, але саме ця версія призначена для 1–2-го класу, хоча старші діти теж можуть залюбки порозважатися. Школярів навчать використовувати блоки кодування для створення програм для ігор, анімації, музики та інших творчих завдань. Звісно, це вже за межами шкільної програми, але може збільшити цікавість до математики, інформатики.

https://www.scratchjr.org/teach/activities

 

8. Відео ПлюсПлюс

Матеріали українського телеканалу ПлюсПлюс чимало просунутих шкіл взяли на озброєння та використовують під час дистанційного навчання. Тож так само можна вчинити й батькам. Тут єдині для всіх відео мультгерої — Кружко, Трикутя та Квадрик. Серія «Говоримо українською» допоможе урізноманітнити завдання з мови. «Корисні підказки» та «Це — наше, і це — твоє» — з темами з предмета «Я пізнаю світ».