Виходимо організовано і без паніки.Навчальна евакуація у школі.

15.01.2020
Виходимо організовано і без паніки. Навчання дітей правилам евакуації 1А клас

Навчальна евакуація у школі.Із метою підвищення безпеки життя і здоров’я дітей та зважаючи на суспільно-політичну ситуацію в Україні, відповідно до вимог чинного законодавства, в установах освіти проводяться навчання дітей  правилам евакуації. І це є запорукою безпечного перебування школярів та працівникСпоконвіку пожежі супроводжують людину, викликаючи жах, паніку, великі людські жертви та матеріальні збитки. Причинами їх виникнення можуть бути природні явища та чинники техногенного походження.

Необхідно пам’ятати, що в освітніх установах пожежа поширюється із швидкістю 1–1,5 м/хв, у коридорах 4–5 м/хв. У процесі горіння меблів та паперу в навчальних приміщеннях виділяється та накопичується в повітрі оксид вуглецю, вдихання якого протягом 5–10 хв стає смертельним. Тому, якщо в школі виникла пожежа, діяти потрібно швидко, рішуче й розумно, відповідно до розроблених плану евакуації та системи практичних заходів із цивільного захисту за ввідної «Пожежа».

 

ПОРЯДОК ЕВАКУАЦІЇ ПРАЦІВНИКІВ ТА УЧНІВ

Першочергово слід вивести учнів і працівників із приміщення, де виникла пожежа, а також із приміщень, яким загрожує небезпека поширення вогню і продуктів горіння.

У холодну пору року, на розсуд працівників, які здійснюють евакуацію, учні перед виходом на вулицю можуть одягтися або взяти одяг із собою.

Працівники, які здійснюють евакуацію, не повинні залишати учнів без нагляду з моменту виявлення пожежі та до її ліквідації

Після закінчення евакуації працівники повинні ретельно перевірити всі приміщення, щоб не допустити перебування в небезпечній зоні учнів, що, можливо, сховалися під партами, у шафах або інших місцях, а також виставити пости безпеки на входах, щоб виключити можливість повернення учнів у будівлю, де виникла пожежа.

Залишаючи приміщення, слід зачинити всі двері і вікна, щоб уповільнити поширення вогню і диму.

15 січня 2020 року проведено планове відпрацювання нормативів евакуації учнів із будівлі КЗО"НВК 70" ДМР. В заході взяли участь учні 1А класа, вчитель.

Сьогодні 1А клас відпрацьовивал план євакуаціі при пожежі.Євакуація почалася за сигналом «Увага! Всім» о 12 годині 15 хвилин. Діти покинули приміщення школи спокійно та організовано. Евакуйовані: 21  учень 1А класа,вчитель. Клас вклася у нормативний час для даного навчального заходу - евакуація тривала 3, 26 хвилини.lorem

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

День відкритих дверей онлайн Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія


----------------------------------------------------

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання