Осінні канікули

                                                                                                                    

                                                                                                                                                                                   «Затверджую»

В.о. директора КЗО «НВК №70»

І. В. Карначова

_______________

                                                                                                                                                                                                                

                                                                                                    ПЛАН

                                                      роботи КЗО «НВК № 70» на період осінніх канікул

з 29.10. по 02.11. 2018-2019 н. р.

Дата

Класи

Заходи

Місце проведення

Час проведення

Відповідальні

Чергування адміністрації

 При-мітка

                                                                                   1-4 класи

 

 

 

 

29.10.

2

 

 

 

3

 

 

Поїздка до Ігроленду ТРЦ «Караван»

 

 

Дитячий каламбур для розумників

ТРЦ «Караван»

 

 

Кабінет №18

 

09.00-12.30

 

 

 

10.00-11.00

 

 

Дуванська Марина Анатоліївна

 

 

Гончар Тетяна Іванівна

 

ЗДВР Шляхова А.А.

30.10.

2

 

 

 

3

 

 

4

 

Пізнавально-розважальна програма

« Осінні краплини».    

 

Екскурсія до музею Д.Яворницького

 

Екологічна стежка «Разом з другом рюкзаком»

 

Кабінет №2

 

 

 

Музей Д.Яворниць –

кого

Ліс на ж.м. Північний      

 

 

09.00-10.00

 

 

 

 10.00-13.30

 

 

 9.00-11.30

 

 

Дуванська Марина Анатоліївна

 

 

Гончар Тетяна Іванівна

 

Коновалова Любов Костянтинівна

В.о. директора

Карначова І. В.

 

 

31.10.

2

 

 

 

 

3

 

 

4  

 

 

Відвідування шкільної бібліотеки «Як вибрати книгу»

 

 

Екскурсія до казкового лісу

 

Ігрова  розважальна програма «Ходить гарбуз по городу»

Шкільна бібліотека

 

 

 

Ліс на ж.м. Північний      

 

Кабінет №1

 

10.00-11.30

 

 

 

 

10.00-12.00

 

 

09.00-10.00

 

Дуванська Марина Анатоліївна

Гаврилюк Галина Олексіївна

 

Гончар Тетяна Іванівна

 

Коновалова Любов Костянтинівна

 

ЗДВР Шляхова А.А.

 

01.11.

2

 

 

3

Конкурс малюнків «Осінь така мила»

 

Робота з обдарованими учнями

Кабінет №2

 

 

Кабінет №18

 

09.00-11.00

 

 

09.00-11.00

 

Дуванська Марина Анатоліївна

 

Гончар Тетяна Іванівна

 

ЗДВР Шляхова А.А.

 

02.11.

2

 

 

3

 

 

Сюжетно – рольова гра «Ми пішоходи»

 

Науково – пізнавальна конференція «Хочу все знати»

 

Кабінет №2

 

 

Кабінет №18

 

09.00-10.00

 

 

09.00-10.30

 

Дуванська Марина Анатоліївна

 

Гончар Тетяна Іванівна

 

В.о. директора

Карначова І. В.

 

 

 

5 – 8 класи

Дата

Класи

Заходи

Місце проведення

Час проведення

Відповідальні

Чергування адміністрації

 При-мітка

 

                                                                                 

 

 

 

29.10.

5 – Б

 

 

 

 

 

 

7

 

 

 

 

 

 

 

8

1 Акція "Благоустрій кабінету"

Екскурсія до Храму ікони Іверської Божої Матері, прогулянка лісом.

 

2. Бесіда з учнями на тему «Осінні свята українців»

Робота з учнями «Моя школа – мій дім» озеленення  кабінету

 

Робота з активом класу

 

Кабінет №9

 

Ліс на ж. м. Північний      

 

 

 

Кабінет №3

 

 

 

 

 

 

 

Кабінет №1

 

09.00-10.00

 

10.00-11.00

 

 

 

 

09.00-10.00

 

 

 

 

 

 

 

09.00-11.00

 

 

Багатикова Тетяна Олегівна

 

 

 

 

Ніколенко Віталій Сергійович

 

 

 

 

 

 

Коновалова Любов Костянтинівна

ЗДВР Шляхова А.А.

30.10.

 

6 -А

6- Б

 

 

7

 

 

 

8

 

 

Конкурсна програма «Осінні розваги»

 

 

Змагання з баскетболу

 

 

 

Похід до лісу

 

 

Кабінет №22

 

 

 

Спортивна зала

 

 

Ліс на ж. м. Північний      

 

10.00-11.30

 

 

 

09.00-11.00

09.00-10.00

 

 

09.00-11.30

 

Шляхова Аліна Анатоліївна

Наказіна Надія Іванівна

 

Ніколенко Віталій Сергійович

 

 

Коновалова Любов Костянтинівна

В.о. директора

Карначова І. В.

 

 

31.10.

5 – А

 

 

 

 

 

 

5 – Б

 

 

6-А

6-Б

 

 

 

7

 

 

 

8

 

 

Свято осені:ігри, розваги, конкурси( на кращий костюм, з елементами природних матеріалів, поробки з природних матеріалів)

 

Розважальна програма «HELLOWEEN»

 

Класний захід «Подорож у країну англійської мови»

 

 

Змагання з стрітболу

 

Свято «HELLOWEEN»

 

Ігрова  розважальна програма «Ходить гарбуз по городу»

Кабінет №7

 

 

 

 

 

 

Кабінет №9

 

 

Кабінет №16

 

 

 

 

Спортивна зала

Кабінет №4

 

Кабінет №2

 

09.00-12.00

 

 

 

 

 

 

10.00-12.00

 

 

10.00-11.30

 

 

 

 

09.00-11.00

 

13.30-15-30

 

09.00-10.30

Товстолєс Лариса Валентинівна

 

 

 

 

 

Багатикова Тетяна Олегівна

 

Шляхова Аліна Анатоліївна

Наказіна Надія Іванівна

 

 

Ніколенко Віталій Сергійович

 

Коновалова Любов Костянтинівна

 

ЗДВР Шляхова А.А.

 

01.11.

5 – А

5 – Б

 

 

6-А

6-Б

 

 

7

 

 

 Екскурсія до музею АТО, прогулянка парком ім. Т.Г. Шевченка

 

Клуб любителів кіно

 

 

 

Екскурсія учнів до кондитерської фабрики АВК

Музей АТО

Парк ім. Т.Г. Шевченка

 

 

Кабінет №16

 

 

 

Фабрика АВК

09.00-14.00

 

 

 

 

10.00-12.00

 

 

 

09.00-12.00

 

Товстолєс Лариса Валентинівна

Багатикова Тетяна Олегівна

Шляхова Аліна Анатоліївна

Наказіна Надія Іванівна

Ніколенко Віталій Сергійович

ЗДВР Шляхова А.А.

 

02.11.

5–А

 

 

 

 

6-А

 

 

6-Б

 

 

7

 

 

 

 

Акція «Озеленення»

Похід до Храму ікони Іверської Божої Матері, прогулянка лісом.

Консультація з англійської мови

 

 Робота з активом класу «Підбір матеріалу для класного куточку»

Спортивні ігри –баскетбол, бадмінтон, шахи.

Міжшкільні товариські змагання з баскетболу НВК № 70 і СЗШ № 39

Кабінет №7

Ліс на ж. м. Північний      

 

 

Кабінет №16

 

 

Кабінет №22

 

 

 

Спортивний зал

 

 

09.00-11.00

 

 

 

 

09.00-11.00

 

 

10.00-11.00

 

 

 

09.00-11.00

 

11.00-13.00

 

Товстолєс Лариса Валентинівна

 

 

 

Шляхова Аліна Анатоліївна

 

Наказіна Надія Іванівна

 

 

Ніколенко Віталій Сергійович

Ніколенко Віталій Сергійович

В.о. директора

Карначова І. В.

 

 

 

9 та 10 класи

 

Дата

Класи

Заходи

Місце проведення

Час проведення

Відповідальні

Чергування адміністрації

При-мітка

29.10.

9

10

 

 

10

Волонтерський рух «Збір солодощів та листівок для бійців АТО»

 

Лекція в університеті ім.. А. Нобеля «П’ять кроків до успішної професії»

Школа

 

 

 

Університет ім.. А. Нобеля

29.10-02.11

 

 

 

10.00-12.00

Ганзуленко Ольга Василівна

Кобильська Ірина Григорівна

Кобильська Ірина Григорівна

ЗДВР Шляхова А.А.

 

30.10.

9

 

 

 

 

10

Акція «Озеленення класу»

 Підготовка учнів до

   Олімпіади

 

Волонтерський рух «Плетіння сітки для бійців АТО»

Кабінет №22

 

Кабінет №22

 

 

Спортивна зала

09.00-11.30

 

11.30-12.30

 

 

 

13.00-15.00

 

Ганзуленко Ольга Василівна

 

 

Кобильська Ірина Григорівна

 

В.о. директора

Карначова І. В.

 

 

31.10.

9

10

Відвідування музею АТО, діорами «Битва за Дніпро»

Музей АТО

Діорама

09.00-14.00

 

 

 

Ганзуленко Ольга Василівна

 

Кобильська Ірина Григорівна

 

ЗДВР Шляхова А.А.

 

01.11.

9

 

 

10

Консультація з англійської мови для учнів 9-10 кл

 Прогулянка осіннім лісом «Барви осіннього лісу»

Кабінет №22

 

 

Лісосмуга

ж/м Північний

 

09.00-10.30

 

Ганзуленко Ольга Василівна

 

Кобильська Ірина Григорівна

 

ЗДВР Шляхова А.А.

 

02.11.

9

10

 

 

10

Волонтерський рух «Плетіння сітки для бі йців АТО»

 

Консультація з фізики

Кабінет №22

 

 

 

Кабінет №15

 

 

Ганзуленко Ольга Василівна

Кобильська Ірина Григорівна

Кобильська Ірина Григорівна

 

В.о. директора

Карначова І. В.

 

 

                                                                                                                    

 

 

 

 






Класна оцінка

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія


----------------------------------------------------

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання