Осінні канікули

                                                                                                                    

 «Затверджую»  

Директор КЗО «НВК №70»  

Т.В.Гайдар  

________________

                                                                                                                                                         

                                                                                                    ПЛАН

                                                      роботи КЗО «НВК № 70» на період осінніх канікул

з 30.10. по 03.11. 2017-2018 н. р.

Дата

Класи

Заходи

Місце проведення

Час проведення

Відповідальні

Чергування адміністрації

 При-мітка

                                                                                   1-4 класи

 

 

 

 

30.10.

1

 

 

 

2 - 3

 

 

 

 

4 - А

4 - Б

1. «Здраствуй, осінь» гра «Горішки для білочки»

 

2. Екскурсія до

    Ігроленду

 

 

 

3. Екскурсія до 

    АВК

 

 

Кабінет №2

 

 

 

ТРЦ «Караван»

 

 

 

Кондитерська

фабрика «АВК»

 

09.00-10.30

 

 

 

10.00-13.00

 

 

 

 

09.00-12.00

 

 

Власова Ліліт Кірокосовна

 

 

Гончар Тетяна Іванівна

Шевченко Яна Володимирівна

 

Колесник Раїса Вікторівна

Дуванська Марина Анатоліївна

 

Директор Гайдар Т.В.

31.10.

1

 

 

 

2

 

 

 

3

 

 

4 - А

4 - Б

 

1. Ігрова програма «Ми стали школярами»

 

 

2. Брейн – ринг «Чародії казкового слова»

 

 

3. Турнір з шашок

 

4. Екологічний КВК «Знавці природи»

 

 

Кабінет №2

 

 

 

Кабінет №1

 

 

 

Кабінет №3

 

 

Кабінет №4

 

 

 

09.00-10.00

 

 

 

 09.00-11.00

 

 

 

09.00-11.00

 

 

10.00-11.30

Власова Ліліт Кірокосовна

 

 

Гончар Тетяна Іванівна

 

 

Шевченко Яна Володимирівна

 

Колесник Раїса Вікторівна

Дуванська Марина Анатоліївна

 

Педагог - організатор

Зубко М.В.

 

01.11.

1

 

 

 

 

2 -3

 

 

4 - А

 

 

 

 

 

4 - Б

 

 

1. «Осіння майстерня» виготовлення осінніх листочків

 

2. Спортивні змагання

«В здоровому тілі – здоровий дух»

 

3. Вікторина по правилам дорожнього руху «Знаємо, вміємо. виконуємо»

 

4. Ігрова програма

«Мудрі поради світлофорчика»

Кабінет №2

 

 

 

Спортивна зала

 

 

 

Кабінет №4

 

 

 

 

Кабінет №18

 

09.00-10.30

 

 

 

10.00-11.30

 

 

 

 

09.00-10.00

 

 

 

 

10.00-11.00

Власова Ліліт Кірокосовна

 

 

Гончар Тетяна Іванівна

Шевченко Яна Володимирівна

 

Колесник Раїса Вікторівна

 

 

Дуванська Марина Анатоліївна

 

ЗДВР

 Карначова І.В.

 

02.11.

1

 

 

 

2

 

 

 

3

 

 

 

 

 

 

4 - А

 

 

 

4 - Б

 

 

1.Екскурсія до осіннього лісу «Ознайомлення з красою навколо нас»

 

2.Конкурс дитячих ігор «Гра скликає друзів»

 

 

3.Майстер – клас «Виготовлення поробок з природного матеріалу»

«Розумниці та розумники» тренувальні завдання з проекту

 

«Міксікі в Україні»

Ранок загадок «На лісовій галявині»

 

Ранок загадок «На лісовій галявині»

Лісосмуга

ж/м Північний

 

 

Кабінет №1

 

 

 

Кабінет №3

 

 

 

 

 

Кабінет №4

 

 

 

 

Кабінет №18

 

 

09.00-11.00

 

 

 

09.00-10.30

 

 

 

09.00- 10.00

 

 

 

 

 

10.00- 11.00

 

 

 

 

10.00- 12.00

Власова Ліліт Кірокосовна

 

 

Гончар Тетяна Іванівна

 

 

Шевченко Яна Володимирівна

 

 

 

Колесник Раїса Вікторівна

 

 

 

 

Дуванська Марина Анатоліївна

 

 

ЗДВР

Дейдей Т.М.

 

 

03.11.

 

1

 

 

 

 

2

 

 

 

3

 

 

 

4 - А

 

 

 

4 - Б

 

 

1. Перегляд мультфільмів «Підводна ера»

 

 

2. Конкурс малюнків «Осінь Золота»

 

 

3. Вікторина

«У світі казки чарівної»

 

 

Спортивні змагання «Спритні та веселі»

 

 

Розважальна – пізнавальна гра «Веселі канікули»

 

Кабінет №2

 

 

 

 

Кабінет №1

 

 

 

Кабінет №3

 

 

 

Спортивна зала

 

 

Кабінет №18

 

 

09.00-10.00

 

 

 

 

10.00-11.00

 

 

 

09.00-10.00

 

 

 

11.00-12.00

 

 

 

10.00-11.00

 

Власова Ліліт Кірокосовна

 

 

 

Гончар Тетяна Іванівна

 

 

Шевченко Яна Володимирівна

 

 

Колесник Раїса Вікторівна

 

 

Дуванська Марина Анатоліївна

 

 

 

Директор Гайдар Т.В.

 

 

 

 

 

 

5 – 8 класи

Дата

Класи

Заходи

Місце проведення

Час проведення

Відповідальні

Чергування адміністрації

 При-мітка

 

                                                                                  

 

 

 

30.10.

5 – А

 

6

 

5 – Б

 

6

 

7

 

 

8

 

1. Підготовка учнів до олімпіади з «Англійської мови»

 

2. Підготовка учнів до олімпіади з «Російської мови та літератури»

 

3. Робота з активом класу «Підбір матеріалу для класного куточку»

4. Екскурсія до музею Д.Яворницького

Кабінет №16

 

 

 

Кабінет №20

 

 

 

Кабінет №2

 

 

Музей Д.Яворниць –

кого

09.00-10.00

 

 

 

10.00-11.00

 

 

 

10.00-12.00

 

 

11.00-14.00

 

 

Шляхова Аліна Анатоліївна

 

 

Наказіна Надія Іванівна

 

 

Коновалова Любов Костянтинівна

 

Ганзуленко Ольга Василівна

Директор Гайдар Т.В.

31.10.

5 – А

 

 

5 – Б

 

 

 

 

 

6

 

 

 

7

 

 

 

8

 

1. Робота з дітьми по подоланню прогалин у знаннях з англійської мови

2. Робота з дітьми по подоланню прогалин у знаннях з російської мови та літератури

 

3. Робота з активом класу

 

 

4. Екскурсія до музею Д.Яворницького

 

 

5. Розважальна програма «Українські кулінарні традиції»

Кабінет №16

 

 

 

Кабінет №20

 

 

 

 

Кабінет №3

 

 

 

Музей Д.Яворниць –

кого

 

Кабінет №15

 

10.00-11.00

 

 

 

09.00-10.00

 

 

 

 

09.00-11.00

 

 

 

09.00-14.00

 

 

 

10.00-11.30

 

Шляхова Аліна Анатоліївна

 

 

Наказіна Надія Іванівна

 

 

 

Ніколенко Віталій Сергійович

 

 

Коновалова Любов Костянтинівна

 

 

Ганзуленко Ольга Василівна

Педагог - організатор

Зубко М.В.

 

 

01.11.

 

5 – А

5 – Б

 

 

6

 

 

 

7

 

 

 

8

 

 

 

1.Розважальна програма «HELLOWEEN»

 

2. Екскурсія до музею Д.Яворницького

 

 

3. Робота з лекторською групою шкільного музею «Пам'ять»

 

4. Робота з активом класу «Підбір матеріалу для класного куточку»

 

 

Кабінет №16

 

 

 

Музей Д.Яворниць –

кого

 

Шкільний музей «Пам'ять»

 

 

Кабінет №22

 

 

09.00-11.00

 

 

 

09.00-14.00

 

 

 

10.00-12.00

 

 

 

09.00-11.00

 

 

Шляхова Аліна Анатоліївна

Наказіна Надія Іванівна

Ніколенко Віталій Сергійович

 

 

Коновалова Любов Костянтинівна

 

 

Ганзуленко Ольга Василівна

 

ЗДВР

 Карначова І.В.

 

 

02.11.

 

5 – А

5 – Б

 

 

6

 

 

 

7

 

 

 

8

 

 

1. Екскурсія до музею Д.Яворницького

 

 

2. Розважальна

     програма «HELLOWEEN»

 

 

3. Екскурсія в парк

    Т.Г.Шевченка

 

 

4. Прогулянка осіннім лісом «Барви осіннього лісу»

 

 

 

Музей Д.Яворниць –

кого

 

Кабінет №3

 

 

 

селище Шевченко

 

 

Лісосмуга

ж/м Північний

 

 

09.00-14.00

 

 

 

10.00-12.00

 

 

 

11.00-14.00

 

 

 

09.00-13.00

 

Шляхова Аліна Анатоліївна

Наказіна Надія Іванівна

Ніколенко Віталій Сергійович

 

 

Коновалова Любов Костянтинівна

 

 

Ганзуленко Ольга Василівна

 

 

ЗДВР

Дейдей Т.М.

 

 

03.11.

 

5 – А

 

 

 

 

5 – Б

 

 

 

6

 

 

 

 

 

7

 

 

 

8

 

1.Робота з активом класу «Підбір матеріалу для класного куточку»

 

 

2. Робота з активом класу «Підбір матеріалу для класного куточку»

 

3. Виховна година «Організація питання та культура поведінки під час спілкування з однолітками»

 

4. Розважальна – ігрова програма «Осінній марафон»

 

5. Відвідування дітей з категорійних сімей

 

Кабінет №16

 

 

 

 

Кабінет №20

 

 

 

Кабінет №3

 

 

 

 

 

Кабінет №2

 

 

 

За місцем проживання

 

 

09.00-11.00

 

 

 

 

09.00-11.00

 

 

 

10.00-11.00

 

 

 

 

 

09.00-10.00

 

 

 

10.00-13.00

 

 

Шляхова Аліна Анатоліївна

 

 

 

Наказіна Надія Іванівна

 

 

Ніколенко Віталій Сергійович

 

 

 

 

Коновалова Любов Костянтинівна

 

 

Ганзуленко Ольга Василівна

 

 

Директор Гайдар Т.В.

 

 

                                                                                 

 

9 та 11 класи

 

Дата

Класи

Заходи

Місце проведення

Час проведення

Відповідальні

Чергування адміністрації

При-мітка

30.10.

9

 

 

 

 

 

 

11

1. Майстер – клас

    «Танцюють ВСІ»  

     члени самоврядування

2. Екскурсія до музею

    Д.Яворницького

 

 

3.  Робота з активом

   класу «оновлення

    класних куточків»

 

Хол школи

 

 

Музей Д.Яворниць –

кого

 

Кабінет №21

 

 

09.00-11.00

 

 

11.00-14.00

 

 

 

09.00-11.00

 

Зубко М.В.

педагог - організатор

 

Кобильська Ірина Григорівна

 

Шестак Галина Анатоліївна

 

 

Директор Гайдар Т.В.

 

31.10.

9

 

 

 

11

1. Розважальна програма «Українські кулінарні традиції»

 

2. Підготовка учнів до

   Олімпіади

 

Кабінет №15

 

 

 

Кабінет №21

 

10.00-11.30

 

 

 

10.00-12.00

Кобильська Ірина Григорівна

 

 

Шестак Галина Анатоліївна

 

Педагог - організатор

Зубко М.В.

 

01.11.

9

 

 

11

1. Робота з активом класу «Підбір матеріалу для класного куточку»

2. Кружок «Умілі ручки»

Кабінет №15

 

 

Кабінет №21

09.00-11.00

 

 

10.00-11.00

 

Кобильська Ірина Григорівна

 

Шестак Галина Анатоліївна

 

ЗДВР

 Карначова І.В.

 

02.11.

9

11

1. Прогулянка осіннім лісом «Барви осіннього лісу»

Лісосмуга

ж/м Північний

 

09.00-13.00

 

Кобильська Ірина Григорівна

Шестак Галина Анатоліївна

ЗДВР

Дейдей Т.М.

 

03.11.

9

 

11

1. Відвідування дітей з категорійних сімей

2. Свято «Осінні спогади» традиції та обряди українського народу

За місцем проживання

 

Кабінет №21

 

10.00-13.00

 

 

09.00-11.00

 

Кобильська Ірина Григорівна

 

Шестак Галина Анатоліївна

Директор Гайдар Т.В.

 

 

 

«Затверджую»  

Директор КЗО «НВК №70»  

Т.В.Гайдар  

________________

 

 

 

Графік роботи гуртків по КЗО «НВК № 70»

                                                                    на період осінніх канікул

                                                                                                       2017-2018 н.р.

з/п

НАЗВА

ГУРТКА

КЕРІВНИК

ЧАС ПРОВЕДЕННЯ

ПОНЕДІЛОК

ВІВТОРОК

СЕРЕДА

ЧЕТВЕР

П’ЯТНИЦЯ

1.

Хоровий гурток «Пустуни»

 

Коновалова Л.К.

 

11.00-12.00

 

 

 

3.

«Очумілі ручки»

Шестак Г.А.

10.00-11.00

 

10.00-11.00

 

 

4.

Туристсько – краєзнавчий гурток

Зубко М.В.

 

12.00-13.00

 

 

 

5.

Спортивний     гурток

 

Ніколенко В.С.

11.30-14.30

11.30-14.30

 

11.30-14.30

 

11.30-14.30

6.

«Зелена лампа»

Наказіна Н.І.

 

 

 

12.00-13.00

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                «Затверджую»  

Директор КЗО «НВК №70»  

Т.В.Гайдар  

________________

 

 

 

ПЛАН

роботи бібліотеки на осінніх канікулах

 для учнів КЗО «НВК №70»

2017 – 2018 навчальний рік

 

№ з/п

Заходи

Дата

Відповідальний

1

Проведення Всеукраїнського турніру «Макулатурінг»

з 30.10.2017

протягом тижня

Бібліотекар,

класні керівники

2

Свято «Друзі з улюбленої казки»

31.10.2017

2-4 класи

Бібліотекар

3

Жовтнева зустріч у бібліотеці

01.11.2017

5-8 класи

Бібліотекар

4

Книжкова виставка «В світі прекрасного. Мистецтво дивиться і бачить»

02.11.2017

11 клас

Бібліотекар

5

Словник - твій добрий помічник

03.11.2017

9клас

Бібліотекар

 

 

 

 

План склала: бібліотекар  Тилик А.С.

 

 

 

 

                     «Затверджую»  

Директор КЗО «НВК №70»  

Т.В.Гайдар  

________________

 

                                                                                       

                                              

 

ПЛАН

роботи комп’ютерної зали

на осінніх канікулах  для учнів КЗО «НВК №70»

2017 – 2018 навчальний рік

 

 

№ зп

Заходи

Дата проведення,

клас

Час проведення

 

Відповідальні

1.

Запрошуємо  всіх до Hogwarts

 

30.10.2017

5-6 класи

12.00-14.00

 

Зубко М.В.

2.

Світ Word Art

 

31.10.2017

11 клас

12.00-14.00

 

 

Дейдей Т.М.

3.

Конкурс комп’ютерної графіки

 

01.11.2017

7-8 класи

12.00-14.00

 

 

Зубко М.В.

4.

Мандрівка у світі локальних

мереж

 

02.11.2017

11 клас

14.00-15.00

 

Дейдей Т.М.

5.

Підготовча  робота  за методом  проектів

 

03.11.2017

9 клас

12.00-14.00

 

 

Зубко М.В.

 

                                            

 

 

План склала: педагог – організатор   Зубко М.В.

 

 

 

 

 

«Затверджую»  

Директор КЗО «НВК №70»  

Т.В.Гайдар  

________________

          

 

План

роботи спортивної зали на період осінніх канікул     2018 навчальний рік

Дата

Класи

Заходи

Час проведення

Відповідальний

30.10.17

9-11

1. Першість ніколи з підтягування

10.00-11.00

Ніколенко В. С.

6-11

2. Гурток з баскетболу

11.00-12.30

Ніколенко В. С.

31.10.17

5-8

1 .Змагання з стрітболу та баскетболу

11.30-12.45

Ніколенко В. С.

8-11

2.Змагання з баскетболу

12.45-14.30

Ніколенко В. С.

01.11.17

5-7

1. Змагання з футзалу (футболу- за матеорологічними умовами)

09.00-11.00

Ніколенко В. С

02.11.17

 

 

5-11

1. Гурток з баскетболу

12.00-14.00

Ніколенко В. С.

03.11.17

5-11

1.Спортивні ігри-баскетбол

11.00-12.00

Ніколенко В. С.

5-8

2. Спортивні ігри-футбол-за метеорологічними умовами,фут зал,волейбол

12.00-14.00

Ніколенко В.С.

 

 

 

 

 

 

 

План склав: вчитель фізичної культури          Ніколенко В.С.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 






Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

Міністерство освіти і науки України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія


----------------------------------------------------

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання