Електронна реєстрація у дошкільне відділення НВК № 70

                                                 Шановні батьки! 

Ви маєте можливість подати заявку на реєстрацію Вашої дитини до НВК № 70 через мережу Інтернет. Для подачі заявки щодо реєстрації спочатку необхідно зареєструватися на сайті. Для цього Вам необхідно вийти на портал Дніпропетровського освітнього центру за посиланням:

                       

 http://dp.isuo.org/authorites/preschools-list/id/60

 

Далі, на закладці «Список ДНЗ» Ви можете переглянути інформацію про всі дошкільні заклади Вашого регіону. Для цього, в полі «Населений пункт» виберіть свій населений пункт, розгортаючи дерево адміністративного устрою. В кінці списку Вам буде предоставлено всі дитячі садки обраного населеного пункту із зазначенням даних про кількість місцьо в кожному закладі та інформації про заявки на зарахування в ці навчальні заклади. Натиснувши кнопку «Докладніше» навпроти ДНЗ, Ви зможете перглянути всю інформацію про цей навчальний заклад та подати на цій же сторінці заявку на зарахування Вашої дитини в цей навчальний заклад, натиснувши «Подати заявку на вступ». На цій же сторінці Ви можете переглянути інформацію про навчальний заклад на порталі Інформаційної системи управління освітою, натиснувши на «Інформація про ДНЗ на порталі ІСУО». На закладці «Черга» Ви зможете переглянути інформацію про чергу на зарахування дітей в цей навчальний заклад. Після цього, натисніть «Реєстрація» у правому верхньому куті сторінки. Введіть логін та пароль, під якими Ви будете заходити на сайт (логін та пароль Ви обираєте самостійно), обов’язково вкажіть адресу Вашої електронної пошти, на яку будь приходити повідомлення. Підтвердивши дозвіл на обробку персональних даних, натисність кнопку «Зареєструватися». Після успішної реєстрації Ви побачите повідомлення «Дякуємо за реєстрацію, тепер Ви можете додати заявку». Перейдіть на вкладку «Мої заявки». На даній закладці Ви можете подати ноау заявку та спостерігати за статусом вже поданої заявки (заявок). Щоб додати нову завку, натисніть кнопку «Нова заявка». Далі необхідно внести інформацію про дитину, заповнивши відповідні поля. Поля, що виділені напівжирним написанням, обов’язкові для заповнення. Внесіть призвіще, ім’я та по-батькові дитини, вкажіть дату народження дитини. В полі «Населений пункт» необхідно вибрати свій населений пункт розгортаючи дерево адміністративного устрою. Після вибору населеного пункту, в полі «ДНЗ» Вам будуть предоставлені всі дитячі садки обраного населеного пункту для виборубажаного. Далі, необхідно вказати бажаний рік зарахування дитини до дитячого садка. Вкажіть місце народження, адресу реєстрації та адресу проживання дитини. Ці дані необхідні для перевірки унікальності введених даних (для унеможливлювання реєстрації в електронній черзі двох або більше осіб під одними й тими ж персональними даними).

 

       Для успішної реєстрації Вашої дитини в електроній черзі при заповненні форми заявки Вам необхідно вказати достовірну інформацію. Для підтвердження інформації, зазначеної в заявці, необхідно протягом 10 робочих днів з дня подання заяви звернутися до відділу освіти з оригіналами документів (паспорт заявника, свідоцтво про нарождення дитини, документ, що підтверджує наявність пільг) або прикріпити до заявки скановані копії вищевказаних документів. Щоб прикріпити л\до заяви скановані копії, натисніть на кнопку «Виберіть файл» навпроти відповідних полів та виберіть відповідний файл на Вашому комп’ютері.

 

         Якщо Ваша дитина перебуває на диспансерному обліку, виберіть «Так» навпроти поля «Диспансерний облік» та вкажіть напрям обліку. Якщо Ваша дитина має право пільги на зарахування до дошкільного навчального закладу, поставте «Так» у відповідному полі та вкажіть необхідні дані про документ, що підтверджує право на пільги. Якщо заповнена Вами форма заявки за змістом не буде відповідати оригналам документів, Вашу заявку буде анульовано.  Якщо інформація, зазначена в заявці, підтверджена оригіналами документів, то дитина отримує постійну реєстрацію в електронній черзі за первісною датою подання заявки в електроному вигляді.

 

           Далі необхідно внести дані про одного з батьків дитини або її офіційних представників. В полі «Тип» необхідно вибрати зі списку чиї дані Ви будете вносити (мати, батька або опікуна). Далі, внесіть призвіще, ім’я по батькові, вкажіть адресу реєстрації та адресу проживання заявника. Вкажіть паспортні дані у відповідних полях. В полі «Телефон» вкажіть контактний номер телефону, за яким з Вами можна буде зв’язатися стосовно зарахування Вашої дитини до ДНЗ. В полі «е-mail», відповідно вкажіть свою електронну пошту. При необхідності Ви можете вказати контактні дані ще одного представника дитини. Для цього, натисніть кнопку «Додати представника дитини» та внесіть відповідну інформацію. Після внесення всіх необхідних даних, натисність кнопку «Відправити». Ви повинні побачити повідомлення про те, що заявка додана. Тепер, на закладці «Мої заявки» Ви зможете стежити за статусом своїх заявок та за пербігом електронної черги.

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія


----------------------------------------------------

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання