----------------------------------------------------

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання



Наші досягнення

 

Облік участі вчителів в заходах, конкурсах 2016-2017 н.рік

 

 

П.І.Б. вчителя

Семінари

Вебінари

Конкурси (назва)

Заходи

Курси

Інше

Шляхова А.А.

участь у семін.  англ. мови

участь у вебін. англ. мови

 

 

 

кружок анг. мови

 

 

 

Мінюкова С.В.

психологічний семінар

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ніколенко В.С.

 

 

 

 

 

участь у змаганнях, особиста участь у змаг. баскет.

 

 

 

Ганзуленко О.В.

участь у семін. анг. мови

 

 

 

 

олімпіада з анг. мови

 

 

 

Шестак Г.А.

 

 

 

 

 

олімпіада з труд. навчання

 

 

 

 

Наказіна Н.І.

участь у семін. вч. рос. мови

участь у веб. з рос. мови

«Соняшник», «Каким я вижу соврем. оперный театр», конкурс поэзии «Собори наших душ», ім. Яцика

 

 

 

олімпіада з рос. мови

 

 

Власова Л.К.

 

 

«Бобер», Олімпік», «Колосок», «Кенгуру», «Соняшник»

 

 

 

Гончар Т.І.

 

 

 

 

 

організ. дітей в конкурсах, голова ШМО

 

 

 

Кобильська І.Г.

 

 

«Левеня»

 

 

 

олімпіада з фізики, голова ШМО

 

 

 

Коновалова Л.К.

участь у семінарах

 

«Кришталева сова» - 39,

6 клас – акція «Годівничка»,

 

З 07.11по 11.11 – курси з медіа освіти

олімпіада з мистецтва – 4

(7 Кл. – Харітонова Є. 2 місце,  6 кл. – Горяний Всеволод 2 місце, 6 кл. – Білан Анна 3 місце, 5 кл. – Бурова Варвара 1 місце; худ.культура – 4 (9 кл. – Константінова Настя 3 місце,10 кл. – Беланова Катя 3 місце, 11 кл. – Карабань Влад 3 місце, 11 кл. – Кірюхін Антон 3 місце, кружок «Архімед» - підготовка до захисту науково-пошщукових робіт, «Пустуни», «Ноктюрн» - виступ на Святі Першого дзвоника, День Учителя,

 

 

 

Багатикова Т.О.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Колесник Р.В.

 

 

 

 

 

організ. дітей в конкурсах

 

 

 

Товстолєс Л.В.

 

 

«Колосок»

День юнната

 

 

 

 

 

Одарич Н.Г.

 

 

«Евріка», «Кенгуру»

 

 

керів. ШМО, олімп. з матем.,

МАН

 

 

 

Піддубна В.Д.

 

 

 

 

 

 

 

 

Іванов М.М.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дуванська М.А.

 

 

 

 

 

організ. дітей в конкурсах

 

 

 

Шевченко Я.В.

 

 

«Учитель року-2017»

 

 

 

 

 

 

організ. дітей в конкурсах, кружок «Шахи»

Куліш Л.М.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Карначова І.В.

участь у семінарах

 

«Сучасний урок», «Гелантус»,

«Джура»,  конкурс до Дня ЗСУ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Участь в конкурсах:

 

 
     
 
 
 
  ШКІЛЬНИЙ МУЗЕЙ БОЙОВОЇ СЛАВИ «ПАМ’ЯТЬ»