ТИЖДЕНЬ МАТЕМАТИКИ ТА ФІЗИКИ В ШКОЛІ

12.02.2018
З 05.02.18 по 09.02.18 в школі пройшов тиждень математики та фізики ,основна задача якого-створити сприятливі умови для отримання якісної освіти кожним учнем ,підвищити інтерес учнів до математики,фізики, до самостійної творчої діяльності

Тиждень розпочався  з урочистої лінійки. Класи  отримали перелік завдань,які потрібно виконати протягом тижня . Переможцем у конкурсі стіннівок став 6 клас,який виготовив 5 газет ,в яких розмістив інформацію про видатних українських математиків, різні математичні  ребуси,  кросворди,  як для учнів свого віку, так і для початкової школи.

    Цікаво пройшла розважальна програма «Стрибки у довжину» для учнів 5-х класів.

З рахунком 31:25 перемогу отримав 5-А клас.

Математичний КВК для учнів 9 і 11 класу пройшов у запеклій боротьбі, але зрозуміло-перемогли одинадцятикласники , вони виявилися більш кмітливими.

 

    У «Математичних перегонах»(6 кл.) перемогла команда Петра Курочки, учні дали правильні відповіді на більшу кількість питань,зробили малюнок,в якому використали  більше цифр та знаків.

 

    

Для учнів 7 класу люб'язно відчинила двері  «Математична кав'ярня»

  

 

 

 

Не залишилися без уваги і учні початкових класів:дев’ятикласники цікаво провели фізичні конкурси, загадки .Нагородою за правильну відповідь були цукерки.

 

 

 

У загальношкільному конкурсі «Найрозумніший» в фінал вийшли учні 7 та 9 класів,залишивши позаду одинадцятикласників! Найрозумнішим визнано учня 7 кл. Козака  Валентина ,вітаємо його!

 При підведенні підсумків команди були нагороджені грамотами,дипломами ,а найактивніші -5-А,5-Б,6 класи-солодкими призами!Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія


----------------------------------------------------

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання